• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Принтер за домашна употреба...

  • Ја почнал/а темата
  • #1

eques

Intern
10 април 2007
1
0
ме интересира кој е најдобар Photo Printer за домашна употреба, а и по што се оценува квалитетот на некој принтер. Доколку можете да ми кажете или објасните ви благодарам однапред
 

darkwarrior

Intern
22 јули 2007
45
1
zdr

za domasna upotreba printerite zavisat od toa dali mnogu go koristis ako mnogu koristis printer preporaclivo e da si zemes nekoj kako HP ili Canon a za pomala upotreba moze rabota i Epson da svrsi. A printerite se ocenuvaat po cistinata na slikata brzinata na pecatenje rezolucijata na slikata.:muahaha:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,421
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно