1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Принтер Lexmark mx317dn

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од pipelin, 24 Февруари 2018.

 1. pipelin

  pipelin
  On your way to fame

  1,188
  758
  8 Мај 2010
  Машко
  Здраво, еден мој пријател има некој вид на принтер или копир искрено не знам.

  Lexmark mx317dn.

  Барам проценка да ми пишете за ова колку вреди.

  Благодарам однапред.


  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   

Сподели

Вчитување...