1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Принтер HP OfficeJet 3830

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од ImWiked, 15 Август 2018.

 1. ImWiked

  ImWiked
  Gaining Experience

  402
  343
  14 ноември 2014
  Машко
  Го продавам горенаведениот принтер, принтерот е во потполно функционална состојба, кетриџите се полни до пола и се доста ефтини за надополнување.

  [​IMG]
  HP® OfficeJet 3830 All In One Printer (K7V40A#B1H)

  Цена: 2000ден
   

Сподели

Вчитување...