• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Prerabotka na video materijal

ace1979

Intern
21 декември 2007
10
0
Sakam da najdam nekoj tutorial ili slicno za prerabotka i re-kompresiranje na video materijali, na primer od avi vo mpg i slicno. ako ima nekoj nesto na makedonski neka prati !!!
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4.717
220
www.foxmediahouse.com
Ако ти треба некој софтвер за тоа ти го препорачувам Xilisoft одличен софтвер за обработка на видео материјал во било кој формат.
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
има доста квалитетни програми за таа намена...
Virtual Dub e еден од нив и е комплетно бесплатен сеуште за чудо.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43.408
Мислења
900.218
Членови
32.119
Огласи
503
Најнов член
CilCil
На врв Дно