• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Препорака за Wireless Router

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Препорачајте некој квалитетен Wireless Router што го има кај нас и кажете цена и каде може да се купи. Thank You.:)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
За тој се мислев поодамна и денеска го купив. На прв поглед ми изгледа добар, тоа што барав добив, па ќе видиме понатаму како ќе се покаже.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,081
Мислења
838,099
Членови
29,002
Најнов член
DelankaOdKokonats
На врв Дно