Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Препорака за Wi-Fi адаптер/мрежна карта за PC

DarthJe5us

Unstoppable
2 јануари 2012
2.806
2.192
Ми треба препорака за мрежна карта или усб адаптер. Од тоа што истражив барам да има ax200 или ax210 intel адаптер. Идеално би било да го има во продавница да го земам одма.
 

outsider

Practice makes perfect
14 јуни 2019
714
1.396
Битола
www.instagram.com
Ми треба препорака за мрежна карта или усб адаптер. Од тоа што истражив барам да има ax200 или ax210 intel адаптер. Идеално би било да го има во продавница да го земам одма.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.035
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно