1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

препорака за ТВ до 15 000

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од windows8, 9 Февруари 2014.

 1. windows8

  windows8
  On your way to fame

  738
  952
  12 Февруари 2012
  Машко
  Препорачајте тв нов или половен, ми треба за моите родители, немора да е многу напреден..
  Да има чиста слика добар звук, и поголема гарација.
  Јас сум тапа за телевизори..
   
 2. SaleSk

  SaleSk
  Arzt

  4,593
  5,119
  20 Април 2007
  Машко
  [quote="windows8, post: 511109, member: 9140" и поголема гарација.[/quote]

  а тие пари гледај да го има ова, било кој бренд...
  поздрав
   
  На windows8 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Oktar

  Oktar
  Guru

  3,324
  9,665
  23 oктомври 2012
  Машко
  И јас би ти препорачал што повеќе гаранција. Пред помалку од месец дена купував и ако си за некоја иљадарка плус можеш да го земеш овој, доаѓа со 5 години гаранција. А иначе за 15-16К имаш Philips (од кој јас сум екстра задоволен) и по некој LG што се исто така ОК, али пре би филипс, мислам дека имаат поубава слика.

  П.С. Обавезно барај на каса да ти ја заверат гаранцијата и точно да биде нагласен периодот на гаранција.
   
  На windows8 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...