• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Препорака за тивок вентилатор

  • Ја почнал/а темата
  • #1

The Man

Gaining Experience
24 април 2008
173
52
Ми треба 120мм 3-пински вентилатор, сакам да го заменам тој од напојувањето. Значи ми треба препорака за case fan кој е тивок :rolleyes:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,704
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно