1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

препорака за smart watch

Дискусија во форумот 'Преостанати мобилни уреди' започната од crcic, 8 Февруари 2019.

1. crcic

crcic
    Gaining Experience

307
    163
    2 Април 2014
    16 590 denari

На gego и bxxxn им се допаѓа ова.
  2. gego

gego
    Gaining Experience

254
    253
    6 Декември 2009
    Машко
    Телекомуникациски Техничар
    Создравје да го користиш. Од каде толку евтино? Дај кажи, на невестата оној женскиот и се допаѓа да и таксам еден за 8ми Март. :)

3. crcic

crcic
    Gaining Experience

307
    163
    2 Април 2014
  4. gego

gego
    Gaining Experience

254
    253
    6 Декември 2009
    Машко
    Телекомуникациски Техничар
    Благодарам! Прашав, за госпожи немет. Може ќе имет во Март.

5. crcic

crcic
    Gaining Experience

307
    163
    2 Април 2014
    прашај уште еднаш. вчера кога го купував извадија едно 4-5 кутии и ги ставија во она фиоките под мобилинте кај што се изложени. е сеа може нема розева боја што и те разбирам верувај ми, исти проблеми и јас имам.

На gego му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Divinemkd

Divinemkd
    Intern

42
    14
    4 oктомври 2014
    Машко
    Честито, добар избор. Само се надевам фокусот не ти е на фитнес/трчање. Малку пот и нагло кревање на срцеви отчукувања и имаш период од 10 минути каде воопшто не може да најде отчукувања. Како паметен часовник е најверојатно единствено во конкуренција со Apple Watch 4 но со многу подобра батерија. Иако изборот ти е добар, пишувам за фитнес недостатоците за ако се предомислиш, да можеш совреме да го вратиш :)

7. crcic

crcic
    Gaining Experience

307
    163
    2 Април 2014
    брат некња јадев холивуд бургер со 2 плескавици од урбнан бургер, вчера јадев исто бургер со некој custom плескавици а денес ми е у план да јадам од овде (разочаран сум што нема помфрит али тоа е тоа) ново е отворено па ке видиме, утре у тренд негро бургер, па види сега колку сум по фитнесот. :D

На Divinemkd и crash им се допаѓа ова.
  8. Divinemkd

Divinemkd
    Intern

42
    14
    4 oктомври 2014
    Машко
    Месово изгледа феноменално од Конец... одам денес... заеби фитнес :D

9. Psycore

Psycore
    Gaining Experience

456
    396
    12 ноември 2013
  10. Psycore

Psycore
    Gaining Experience

456
    396
    12 ноември 2013
    На Taurus му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Taurus

Taurus
    Модератор

2,266
    869
    13 oктомври 2007
    Машко
    UI Designer
    Последна промена: 15 Февруари 2019
  12. crcic

crcic
    Gaining Experience

307
    163
    2 Април 2014
    ајде идемо уште еднаш, ми треба уште еден smart watch, не толку smart ко samsung galaxy и не толку скап туку нешто до кај 50-тина евра да има гпс за следење, youtube нешто музика ово оно да се слуша, 3г и тоа од прилика. за детево е 7 години има така да да не биде бог знае што. му земав еден кинески од 12 долара ама тиња е, ни гпс му работи ни бутур, софтверот за тракинг цел кинески оди снајди се ако можеш. :) така да некој нешто ако има/знае нека препорача.

13. DrMTR

DrMTR
    Guru

6,127
    6,205
    27 Март 2014
    Немаат достава во МК за жал..

Сподели

Вчитување...