1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за ранец за лаптоп 15.6''

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од Molec, 4 Април 2017.

 1. Molec

  Molec
  Unstoppable

  1,345
  2,159
  18 Мај 2011
  Машко
  Све ме занима
  Каде може локално да се најде ранец со преграда за лаптоп 15.6" ама со тврда заштита (hard case/shell)?

  [​IMG]
   
Слични теми
 1. JasSum
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,202
 2. ekonomist
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  446
 3. Banjifiko
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,992
Вчитување...

Сподели

Вчитување...