• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Препорака за принтање на CD

Bsseleman

Intern
16 март 2019
1
0
Здраво,

Нов сум на форумов и не сум сигурен дали сум на правото место,
но, се прашував, каде би можел да се обратам за принтање на CD-ња без да се изрежи материјалот на нив, препораки?

Благодарам :)
 

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3,359
4,665
Skopje
Banjifiko's setup  
Processor & Cooler
5.500 ден.
Motherboard
2.000 ден.
Storage
1.000 ден.
PSU
2.500 ден.
RAM
4.000 ден.
Video card
8.000 ден.
Case
1.000 ден.
Mouse
500 ден.
Keyboard
2.000 ден.
Audio
1.500 ден.
Monitor
3.000 ден.
OS
0 ден.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
44,178
Мислења
879,652
Членови
30,806
Најнов член
Fidanka Jovanova
На врв Дно