1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за навигација за автомобил

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од Corba, 15 Јануари 2020.

 1. Corba

  Corba
  Gaining Experience

  184
  56
  11 Јануари 2015
  Машко
  Препорака за автомобилска навигација, искуства,продажба и сличо.
   
 2. gamon

  gamon
  Gaining Experience

  494
  492
  15 Септември 2014
  bekrija
  Од платените препорака за копилот и томтом(го), ги користам години двете се супер.
   
 3. Corba

  Corba
  Gaining Experience

  184
  56
  11 Јануари 2015
  Машко
  каде може да се најдат, линк нешто
   
 4. krema

  krema
  Professor

  10,000
  9,642
  24 Јуни 2009
  Машко
  Copilot
  TomTom

  Едноставно. :)
   
 5. Corba

  Corba
  Gaining Experience

  184
  56
  11 Јануари 2015
  Машко
  кај нас кај може да се најдат
   
 6. gamon

  gamon
  Gaining Experience

  494
  492
  15 Септември 2014
  bekrija
 7. krema

  krema
  Professor

  10,000
  9,642
  24 Јуни 2009
  Машко
  @gamon
  Ама овие се на енглески.
   
  На stefan_off и gamon им се допаѓа ова.
 8. gamon

  gamon
  Gaining Experience

  494
  492
  15 Септември 2014
  bekrija
  Има и на бугарски за ти со пасош другите на спрски
   
  На stefan_off и krema им се допаѓа ова.
 9. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,473
  1,922
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Мислам дека не се разбирате. Дечкото бара навигациски апарат да купи за у кола, не аплиакција за мобилен.
   
  stefan_off, it_boy, Corba и на уште 1 им се допаѓа ова.
 10. krema

  krema
  Professor

  10,000
  9,642
  24 Јуни 2009
  Машко
  Можно е.
   
  На stefan_off му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,369
  3,694
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Чорба сте сите ...
  Anhoch PC Market Online - GPS - Навигација Еве ти од Гармин навигациите со редовен апдејт на мапи.
   
  На MadBuldog, stefan_off, tupacan и уште 2 други им се допаѓа ова.
 12. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  345
  286
  29 oктомври 2009
  Фотограф
  Нешто по bodget ако ти врши работа.
   
 13. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,436
  1,008
  8 Декември 2009
  Јас можам да ти продадам garmin drive smart 45 или така нешто беше, со мапи со сѐ. Пиши пп.

  Испратено од Redmi Note 8 Pro преку IT.mk форум апликација
   

Сподели

Вчитување...