• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Препорака за монитор

  • Ја почнал/а темата
  • #1

LeRade

Gaining Experience
17 септември 2008
87
114
Ако може препорака за монитор буџет 20-25к. Потребен ми е за работа поточно за графички и веб дизајн.
Фала

Испратено од SM-G975F преку IT.mk форум апликација
 

null_ptr

On your way to fame
20 ноември 2013
636
599

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно