1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за монитор

Дискусија во форумот 'Графички картички, звучни картички и монитори' започната од 1s3ct0wN, 9 oктомври 2019.

 1. 1s3ct0wN

  1s3ct0wN
  Gaining Experience

  203
  147
  18 Септември 2013
  Одличен панел и одлично изгледа. IMG_20200219_212256.jpeg

  Edit: @olikomerc Фала за советот не беше на Full RGB го сменав рачно.
   
  Последна промена: 19 Февруари 2020
  На Alucard му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...