1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за монитор

Дискусија во форумот 'Графички картички, звучни картички и монитори' започната од Andrej666, 31 Мај 2018.

 1. Andrej666

  Andrej666
  Intern

  79
  25
  8 Февруари 2015
  Машко
  Здраво,ми треба препораки за монитор 25"-27" 1080p 144hz до кај 20к.

  Испратено од [device_name] преку IT.mk форум апликација
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 2. xristijanGTI

  xristijanGTI
  Gaining Experience

  276
  301
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  Се има од горенаведеното само 75 Хз, за парите одличен мислам дека некој од форумот го имаше купено.

  [​IMG]

  Lenovo ThinkVision P27h
  19,990 ден
   
 3. apo808

  apo808
  Intern

  46
  20
  16 Август 2016
  Машко
  Језда е 24" али топло ти препорачувам BenQ XL2411p.. Го имам дома еден до друг со обичниот (постариот) XL2411 - и двата се коска само p верзијата вади поубави бои (бар според мене).
   

Сподели

Вчитување...