1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за монитор

Дискусија во форумот 'Графички картички, звучни картички и монитори' започната од alexi, 18 Декември 2013.

 1. alexi

  alexi
  Intern

  63
  18
  14 Февруари 2009
  Здраво немам избрано модел на монитор 22" или 24" но ми треба за дизајн и за видео обработка и графика ваша препорака за некој модел од DELL, Samsung или слично... за кој модел и review да погледнам и да видам што како е подобро.

  Чекам совети и препораки...
   
 2. SaleSk

  SaleSk
  Arzt

  4,601
  5,167
  20 Април 2007
  Машко
  Користете ја претрагата. На форумов има премногу такви теми.
   
  На Dinamit му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,889
  1,785
  22 oктомври 2012
  Машко

Сподели

Вчитување...