1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за монитор 22"

Дискусија во форумот 'Графички картички, звучни картички и монитори' започната од Ethan, 27 Јули 2017.

 1. Ethan

  Ethan
  Intern

  15
  11
  31 Мај 2014
  Машко
  Предлог нормален монитор 22 инчи до кај 8 илјади денари потребен за малце гејминг, браусинг чат пат фотошоп. Гледав други теми но не најдов нешто прикладно.
   
 2. Pulse

  Pulse
  Practice makes perfect

  1,199
  1,251
  26 oктомври 2014
  Машко
  Full Stack Web Developer
  @HardCorec види со него, јас земам 22ка од кај него, мака си нема :)
   
  На HardCorec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,094
  4,507
  4 ноември 2013
  Машко
  Све се продаде брате и тоа за кратко време.... да имав уште 1000 парчиња и тие ке ги имав продадено :)
   
  На Ethan му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Astro

  Astro
  Guru

  6,174
  8,563
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  На cele_x му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Ethan

  Ethan
  Intern

  15
  11
  31 Мај 2014
  Машко
  Фала ви во секој случај, се снајдов :)
   

Сподели

Вчитување...