• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Препорака за мониот

  • Ја почнал/а темата
  • #1

LeRade

Gaining Experience
17 септември 2008
87
114
Здраво, ми треба препорака за монитор. Работам како веб и графички дизајнер па ми треба монитор за работа што се вика :D :D. Цена од 20-25к
 

Bobo87

Intern
14 февруари 2017
12
12
Asus mg 279q, najdobar display za photo editing, so spyder calibrator moze da go dovedes do professional grade color calibracija
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,585
Членови
29,637
Најнов член
petarS10
На врв Дно