1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за лаптоп до 50к

Дискусија во форумот 'Преносни компјутери и таблети' започната од Ticklah, 10 Јануари 2020.

 1. Ticklah

  Ticklah
  Gaining Experience

  149
  68
  14 ноември 2014
  Машко
  Дома си го користен ко статичен ПЦ, ретко го шетам натака, навака, ко ќе идам негде за ЛАН едноставно е, само тогаш ја користам тастатурата од лаптоп. Вака си е повржан со 60% механичка, маус и ТВ преку ХДМИ ако играм некоја игрица како Assassin's Creed, Witcher и слично.
   
  На DarkoV му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...