1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за лаптоп до 500€

Дискусија во форумот 'Преносни компјутери и таблети' започната од LeRade, 22 Јули 2016.

 1. LeRade

  LeRade
  Gaining Experience

  67
  78
  17 Септември 2008
  Машко
  Ако може некој да ми препорача лаптоп до 500€..
   
  На farkizz му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Harrabed

  Harrabed
  Practice makes perfect

  1,372
  1,432
  22 Април 2013
  Машко
  Не му се работе
  На LeRade му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Pulse

  Pulse
  Practice makes perfect

  1,263
  1,309
  26 oктомври 2014
  Машко
  Full Stack Web Developer
  а да пишеш малку повеќе инфо... за што би го користел, што би било задолжително да има и сл.
   
 4. LeRade

  LeRade
  Gaining Experience

  67
  78
  17 Септември 2008
  Машко
  За сурфање, обработка на фотографии и по некоја игрица :D :D
   
 5. Pulse

  Pulse
  Practice makes perfect

  1,263
  1,309
  26 oктомври 2014
  Машко
  Full Stack Web Developer
  HP 250 G4 15.6"/I5-6200U/8GB/1TB/DVDR/R5 M330-2GB/black(P5U07EA)(SACD0123)
  хп немаат некое премиум куќиште али на перформанси овој би ти одговарал до тој ценовен ранг. за уште 2-3К на најдеш едно ССД за него, верувај во нередните 5 години нема да имаш потреба од друг :)
   
  На LeRade му/ѝ се допаѓа ова.
 6. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  448
  115
  21 ноември 2009
  Машко
  Контактирај го Dinamit ако се уште има останато, имаше екстра понуди за нови лаптопи со екстра попуст
   
  На AleksandarSK му/ѝ се допаѓа ова.
 7. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  448
  115
  21 ноември 2009
  Машко

Сподели

Вчитување...