1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за free cloud storage сервис

Дискусија во форумот 'Останато' започната од prichina, 22 Јануари 2019.

 1. prichina

  prichina
  Cuda 5.5

  7,827
  5,008
  24 Мај 2009
  Машко
  Мултимедиа (Филм и Тв)
  Слични на g-drive, mega.nz . По 15GB доживотни, таман ми се...
  Ми се свиѓа gmail што не прави проблем со IP адреса , т.е. g-drive-от уопште не замара, може да отворам 100 адреси x15gb, како 1.5TB хард диск да сум купил.... :) Сакам малку да сменам околина, ми здосади да го полнам g-drive-от, да отворам на друго место сакам, препораки ако може. :)
   
Слични теми
 1. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  527
 2. Banjifiko
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  782
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,147
 4. viksa86
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  3,496
 5. emet_
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  6,068
Вчитување...

Сподели

Вчитување...