1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за држач на монитори

Дискусија во форумот 'Останато' започната од MartinJack3d, 23 Јануари 2019.

 1. MartinJack3d

  MartinJack3d
  Gaining Experience

  110
  85
  21 oктомври 2016
  Машко
  Здраво, самиот наслов кажува. Дали би можеле да ми препорачате добар држач за монитори, се работи за 2x24'' Фала ви однапред.
   

Сподели

Вчитување...