1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за бежични слушалки

Дискусија во форумот 'Останато' започната од terminatorche, 4 Јуни 2018.

 1. terminatorche

  terminatorche
  Intern

  1
  0
  4 Јуни 2018
  Машко
  Епа вака дечки , сакам да земам безжични слушалки (in ear),главно за трчање, теретана, возење велосипед.. пожелно да бидат од тука пошто не сум нарачувал до сега и да бидат до кај 1500 денари . Ги гледав sony MDR-XB70BS, но понудете и друго
  Или дали знаете некаде каде што би можел да ги заменам оригинални неотворени слушалки од iphone 7 за некои бежични ...? Фала однапред
   
  Последна промена: 4 Јуни 2018
 2. Mister

  Mister
  Intern

  108
  34
  27 Јануари 2012
  Машко
  Никој нема предлог за слушалки? И јас бевна мисла да земам.

  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
   
 3. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  804
  712
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
 4. Misko6000

  Misko6000
  On your way to fame

  775
  738
  5 Април 2015
  Машко
  За Скопје, веројатно ги има кај мејкерот, е сега цената не е 25 долари,
  Mi Sports Bluetooth Earphones
   
 5. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  804
  712
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Јас немам никакви проблеми до тие што ги нарачав од Али.
   

Сподели

Вчитување...