1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за бежични слушалки за трчање

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од Happy, 12 Февруари 2016.

 1. Happy

  Happy
  On your way to fame

  1,202
  504
  21 Јуни 2010
  Wellness советник
Слични теми
 1. AndrejGagale
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,767
 2. overrated
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,225
 3. gremlin
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,130
 4. Enforcer_
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,291
 5. D
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,371
Вчитување...

Сподели

Вчитување...