1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака за апк. за филмови со превод

Дискусија во форумот 'Софтвер за останати видови на ИТ уреди' започната од Pyropwnage, 8 Јануари 2020.

 1. Pyropwnage

  Pyropwnage
  Intern

  177
  34
  28 Август 2012
  Машко
  Препорачајте некоја бесплатна апк. за филмови со превод
   
 2. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,448
  1,019
  8 Декември 2009
  Коди за андроид, со quasar addon и opensubtitles за преводи.
   
  На krema и Pyropwnage им се допаѓа ова.
 3. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,642
  2,489
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
  Popcorntime точка sh
   
  itstheigyg, Pyropwnage и на zdravkovskii им се допаѓа ова.
 4. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  74
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
  Stremio
   
  На boro1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Pyropwnage

  Pyropwnage
  Intern

  177
  34
  28 Август 2012
  Машко
  kodi?
   
 6. Pyropwnage

  Pyropwnage
  Intern

  177
  34
  28 Август 2012
  Машко
  најдобра работа :D
   
 7. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  74
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
  Посебна апликација има,ако мислиш на addon за Коди,не сум видел дали има оти не користам Коди,многу надоградби има,за брзо време прекинуваат да работат addons и слични маткања :)
   
 8. Pyropwnage

  Pyropwnage
  Intern

  177
  34
  28 Август 2012
  Машко
  знам дека е мн маткање , ова што го пишаа погоре попкорнтиме. сх е башка апк и е добро чудо
   
 9. Piedpiper

  Piedpiper
  Intern

  16
  29
  26 Август 2019
  Машко

Сподели

Вчитување...