1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорака на ви-фи рутер за домашна употреба.

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од mikac, 28 Септември 2016.

 1. mikac

  mikac
  Intern

  19
  16
  12 Декември 2014
  Машко
  Дечки препорачајте рутер за домашна употреба (стан од 100 м2). Уреди кои ќе се поврзани: десктоп, лаптоп, таблет и 2-3 смартфони. Буџет 2000 денари макс.

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 2. kjosmofon

  kjosmofon
  Баниран/a

  3,742
  5,707
  7 oктомври 2011
  kalfa
  2500ден рутер 3 шаоми закон е , заборавив и дека го имам, домет 3-4 пати поголем од претходниот циско
   
  Astraion, Astro и на mikac им се допаѓа ова.
 3. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  838
  816
  22 Април 2011
  Машко
 4. mikac

  mikac
  Intern

  19
  16
  12 Декември 2014
  Машко
  Фала ви, гледам нема лагер. Нешто што има на залиха кај нас?

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 5. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,702
  2,582
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
  Еве ти фотки и спецки од предлогот на кјосмофон, и јас го имам тројката и исто ко да го немам, заборавив на него. :)

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  Xiaomi Mi WiFi Router 3 White

  Праќај порака на @the_maker и види дали има на лагер.
   
  На mikac му/ѝ се допаѓа ова.
 6. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,445
  6,560
  27 Март 2014
  На mikac му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...