• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Препорачајте Toshiba лаптоп

  • Ја почнал/а темата
  • #1

milevskiz

Intern
9 април 2007
214
5
Препорачајте Toshiba лаптоп, конкретна конфигурација, со core2duo процесор до некаде 33000. нормално што може да се купе во МК :)
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Моја препорака да разгледаш некој од А305 или L305 сериите, добар дизајн, добри перформанси, не многу тешки, добро ладење. Не знам да ти препорачам од Македонија, не сум во тек со овдешниве понуди :(
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,676
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно