• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Препорачајте таблет за Youtube

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Deksa

Gaining Experience
9 февруари 2012
691
496
Треба да купам некој буџет таблет за детево да гледа Youtube видеа, па дајте некој предлог.
 

goldline

Intern
17 јули 2011
6
1
level.mk
За малиот земавме Samsung Galaxy Tab A 8.0 и врши работа. Мислам околку 6 - 7 илјади беше.
 

Dimson

Gaining Experience
14 ноември 2018
61
53
Скопје
Има тема за ова, еве линк. Ако сакаш да се замараш мислам дека вреди да се купи Kindle Fire HD 8 2020 и да му се стави друг launcher како што има направено @toshex овде.
 

toshex

Unbeatable
18 септември 2013
5,131
5,638
Мелмак
best buy. толку е муабетот. не е ни замарање 5 мин работа


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,566
Мислења
846,633
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно