1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Препорачајте IPTV

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од l1d0v1c, 5 Април 2017.

Тагови:
 1. krema

  krema
  Professor

  11,002
  10,537
  24 Јуни 2009
  Машко
  Чекај, PRO верзија нели се наплаќа?
   
 2. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,280
  831
  12 Април 2013
  Машко
  Освен про и не постои друга верзија, на иптв смартерс
   
 3. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,280
  831
  12 Април 2013
  Машко
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 4. krema

  krema
  Professor

  11,002
  10,537
  24 Јуни 2009
  Машко
  ^ Ова го имам на бокс инсталирано. :)
   
 5. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,614
  3,537
  11 Декември 2008
  Машко
  Smart IPTV апликација за андроид не постои?
   
 6. krema

  krema
  Professor

  11,002
  10,537
  24 Јуни 2009
  Машко
  Тоа е друга апликација, погоре станува збор за Smarters.
   
 7. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,280
  831
  12 Април 2013
  Машко
  smart iptv се наплака како што знам, затоа и прашав која е таа друга иптв смартерс :D
   
 8. krema

  krema
  Professor

  11,002
  10,537
  24 Јуни 2009
  Машко
  На StOrMK му/ѝ се допаѓа ова.
 9. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,280
  831
  12 Април 2013
  Машко
  Кај мене не постои оваа обчина верзија, можда да е за послаб андроид фирмваре којзнае
   
 10. krema

  krema
  Professor

  11,002
  10,537
  24 Јуни 2009
  Машко
  Про си е про,
  кај мене работи на бокс без проблем.:)
   
  На StOrMK му/ѝ се допаѓа ова.
 11. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  765
  389
  25 Јули 2015
  Машко
  Економетричар, Ph.D
  Таа. Катастрофална е.
   
 12. bakigvg

  bakigvg
  Intern

  90
  33
  28 Јуни 2016
  Машко
 13. goran_oh

  goran_oh
  Practice makes perfect

  1,351
  1,128
  26 Април 2013
  Машко
  Smarters/IPTV pro и IPTV Smart тие се the best.

  Sent from my GM1910 using Tapatalk
   
  На olikomerc и Mister им се допаѓа ова.
 14. Mister

  Mister
  Intern

  114
  35
  27 Јануари 2012
  Машко
  Smart IPTV мислам дека е одлична. Подобро работи од IPTV Smarters мое милење.
  Си ја платив 6 долара и раат.
   
  На goran_oh му/ѝ се допаѓа ова.
 15. goran_oh

  goran_oh
  Practice makes perfect

  1,351
  1,128
  26 Април 2013
  Машко
  Ги работев двете паралелно и дојдов до заклучок дека Smart IPTV работи подобро како што кажуваш.


  Sent from my GM1910 using Tapatalk
   
 16. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,614
  3,537
  11 Декември 2008
  Машко
  Ако сакаш пушти линк точно за која мислиш.
   
 17. Mister

  Mister
  Intern

  114
  35
  27 Јануари 2012
  Машко
  Еве слика[​IMG]

  Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
   
  На olikomerc му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Aleksandaraleks12345

  Aleksandaraleks12345
  Intern

  75
  17
  12 ноември 2018
  Машко
  Ama ovaa smart iptv aplikacija e samo za smart tv taka? Za android boks ne moze da se simne ??
   
  Последна промена: 6 Септември 2019
 19. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,280
  831
  12 Април 2013
  Машко
  Може, после тест период се плака
   
  На krema му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Антониј.К

  Антониј.К
  Gaining Experience

  718
  474
  28 ноември 2014
  Машко
  Вечити студент
  Smart Iptv е најдобра, убедливо. Нема конкуренција!
  И на ТВ и на Бокс. Од SS IPTV бегајте, не чини.


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
  На goran_oh и olikomerc им се допаѓа ова.
 21. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,152
  1,242
  11 Март 2011
  Дали може препорака за IPTV претплата, потребни ми се само ex-Yu канали, пример: Pink, HRT1, HRT2 ... По можност нешто поевтино од Рапид, т.е. како погорниот 20-30 евра годишно. Молам @julll да сподели дали неговиот пакет има такво нешто.

  Благодарам,
   
 22. julll

  julll
  Gaining Experience

  124
  57
  20 Август 2016
  Само што ги испробав сите HRT (од 1 до 5), и сите ПИНК канали, сите работаат беспрекорно. На екс ју пакетот има и неколку македонски канали, и филмски со македонски превпд. Ако те интересира нешто друго прашај. Само да не заборавам, пакетот кој го зедов јас не го нуди веќе тој продавач, ама мислам дека се идентични другите пакети од тој продавач.
   
  На bxxxn му/ѝ се допаѓа ова.
 23. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,152
  1,242
  11 Март 2011
  Благодарам многу на исцрпниот одговор :)
   
 24. Антониј.К

  Антониј.К
  Gaining Experience

  718
  474
  28 ноември 2014
  Машко
  Вечити студент
  Пиши ПП


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
 25. Mr One

  Mr One
  Intern

  54
  34
  19 Јануари 2010
  Очигледно си немал прилика да видиш како изгледаат останатите листи.
  Ова е најдобрата колекција од екс-ју листи што некогаш ќе ја видиш:
  500.png

  Освен Nordicone сите се ексју листи.

  Гледам се фаворизира Rapid, имам од него купишта акаунти. Има многу слаба заштита, затоа мислите ако купувате рапид бидејќи многу лесно некој може да ја дрпне и ќе почне да ви сецка.
  Rapid има илјадници преплатници, едноставно не може да контролира.
   
  Последна промена: 8 Септември 2019

Сподели

Вчитување...