1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Preporachajte dobar Overvach strimer?

Дискусија во форумот 'Гејминг општество' започната од JensenInterceptor, 19 Декември 2016.

 1. JensenInterceptor

  JensenInterceptor
  Gaining Experience

  568
  218
  28 ноември 2015
  Машко
  Preporachajte dobar Overvach strimer, po mozhnost ne Americhki poshto imaat govorna mana so pcovanje.

  Isto ne nekoj shto misli deka e nekoj i neshto ako sedi na kompjuter i igra igrici :)

  Da ne go otsledam za edna nedela ;)
   
 2. Psycore

  Psycore
  Gaining Experience

  480
  426
  12 ноември 2013
  Да не сакаш да е и 22 годишна девојка и да се соблака повремено?

  Испратено од SM-G928F преку IT.mk форум апликација
   
  JensenInterceptor, Mar tiN и на Aowek им се допаѓа ова.
 3. JensenInterceptor

  JensenInterceptor
  Gaining Experience

  568
  218
  28 ноември 2015
  Машко
 4. c0mrade

  c0mrade
  Gaining Experience

  129
  89
  11 Септември 2008
  Машко
  На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа ова.
 5. bobster

  bobster
  Intern

  15
  10
  15 Август 2013
  Машко
  https://www.twitch.tv/taimoutv - доста популарен, професионалец од финска но игра во Америка така да времињата на стримање може да се доцна

  https://www.twitch.tv/gamsu8898/ - Гамсу предобар тенк играч, единствена мана е што се збори на корејски, но ако те интересира про-кореа гејмплеј ова е местото

  https://www.twitch.tv/mendokusaii - Добар играч и забавен стрим генерално

  https://www.twitch.tv/iddqdow - fnatic iddqd
   
  c0mrade, JensenInterceptor и на Tajson им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. napes34
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,403
 2. Nikito
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,867
 3. kjosmofon
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,388
 4. ^SaFt^
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,044
 5. Teh123
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,624
Вчитување...

Сподели

Вчитување...