1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Пренос на Starcraft 2 натпревари во живо од CeBit

Дискусија во форумот 'E-спорт' започната од skullmonkey, 6 Март 2012.

 1. skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,157
  3,299
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
 2. vladence

  vladence
  Intern

  275
  32
  31 Мај 2009
  Машко
  Гледајте вечер во 18:00 часот има пренос првенство на Европа. Корејцине растур систем :D

  Ама и штознам, некако драж изгуби играва или така ми се чини. Не можат да победат Европејците :) Дали е до играта или?

  Некои чудни гласини се слушаат по форуми.
   
  На ImTheDude му/ѝ се допаѓа ова.
 3. vladence

  vladence
  Intern

  275
  32
  31 Мај 2009
  Машко
  Аполо педериште :D
   
 4. vladence

  vladence
  Intern

  275
  32
  31 Мај 2009
  Машко
 5. mdeni

  mdeni
  Unstoppable

  3,610
  3,356
  24 Септември 2012

Сподели

Вчитување...