Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Premium sms service?

Molec

Unstoppable
18 мај 2011
1.430
2.243
Каков сервис(otp/info/purchase/subscription)? Сервис провајдер мислиш? Има стотици, за што ти треба? Во која земја?
 

Dekidejan

Intern
11 април 2022
15
6
да пушти порака да добие одговор јас да земмам пари за пораката
 

Dekidejan

Intern
11 април 2022
15
6
Провери со Paysera, работат со МК
нема веза ова со тоа што ми треба
Мислењето е автоматски споено:

ова вчера поднесов за регистрација оти тие мора да одобрат прво па ке видиме
 

coNNectMKD

Practice makes perfect
13 март 2017
966
1.066
Skopje
да пушти порака да добие одговор јас да земмам пари за пораката
нема веза ова со тоа што ми треба

Што разлика има помеѓу ова што викаш дека нема везе и со тоа каде си се регистрирал? Истото го нудат...

Screenshot_1.jpg 2.jpg
 

Dekidejan

Intern
11 април 2022
15
6
ке ја пробам фала ви за одговорите, дали некој знај на што исплаќа?
 

Dekidejan

Intern
11 април 2022
15
6
некој да поможи како да започнам неможам да ги најдам земјите и смс от
 

Dekidejan

Intern
11 април 2022
15
6
неможам да се снајдам ако знај некој нека помага noob сум со кодој
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно