• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Прелистување без интернет

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Дали можи страниците да се зачуваат со некоја програма и подоцна кога нема да бидеш конектиран на интернет да прелистуваш некои табови или линкови. Некои ми кажуваат дека можи со Web Reaper?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
UrSa1986 во право си ја знам таа опција, но замисли тоа ја зачувува само веќе отворената страна, а ако сакаш да ги зачуваш повеќето од табовите/линковите што треба да направиш цел ден Save as...:LOL:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Фала на сите инсталирав Web Reaper, но сега изгледа ме банираа од форумот затоа што не можам никако да влезам секогаш се појавува Try again.:LOL:
 

DaciSS

Gaining Experience
3 јануари 2008
949
288
San Francisco
www.linkedin.com
јас еднаш, али само еднаш го пробав OfflineExplorer и програмот не го препорачувам (погоре уствари никој не го спомна, али може у иднина ќе ти го препорача некој). При dl. на страна прашува све што треба да симне, линкови до труги страни.....
абе триста чуда ми изнасимнал, само тоа што требаше не симнал
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,376
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно