• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Преглед на страната

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Laki Luciano

Intern
27 мај 2008
332
3
Предлогот ми е кога ќе се отвори страната од некоја тема во горниот дел (може тоа да биде под опцијата ОДЈАВИ СЕ) да има опција "ДОЛУ" и со клик на таа опција да те однесе најдолу како би го видел последното мислење.

едит: Видов дека најдоле има опција за да те однесе најгоре на страната. :bravo:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
885
Ohrid
Интересен предлог.
Но, истото го имаш и на тастатурата на "end" веднаш до "delete" :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,614
Мислења
821,744
Членови
28,266
Најнов член
Bojan Sardjovski
На врв Дно