• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Преднарачки за повеќе видови графички.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
5,435
4,860
Ethermine
www.facebook.com
Достапни :
1 : XFX 580 4gb - 4500 den.
10 : Asus Dual 580 4gb - 4500 den.
10 : Asus Dual 580 4gb Mining Edition so samo DVI-D izlez - 3000 den.
По карго праќам на ваша одговорност со претходно снимено видео на графичката кај што се тестира и со нејзин сериски број.
По ваша желба може да уклучувам програми за коишто сакате да ги тестирам.
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
5,435
4,860
Ethermine
www.facebook.com
Se prodavaat novi neotpakuvani graficki Evga 3070 8gb xc3 . Ne se lhr verzii. Cena 1250e od parce. Dostapni se povekje parcinja.
Za pogolema kolicina popust. Garancija 1 godina od mene.
IMG_20210708_042537.jpg
Isto taka ke imam na zaliha vo sabota MSI suprim x 3080 10gb novi neotpakuvani pod garancija, ne se lhr verzi. Cena od 1950e za karta.
 
Последна промена:

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
5,435
4,860
Ethermine
www.facebook.com
Karti za prednaracka so kapar od karta po 30% od nejzinata cena.
Dostapni 20 - MSI RTX3070 VENTUS 2X OC 8GB - 1200e
Dostapni 8 - MSI RTX3070 VENTUS 3X OC 8gb - 1250e
Za pogolema kolicina popust.
Patem ne se LHR verzi.
 
Последна промена:

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
5,435
4,860
Ethermine
www.facebook.com
Prednaracka za :

1. AXRX 6800 16GBD6-3DH/OC - 1150e do tuka doneseni.
2. MSI RTX3070 VENTUS 3X OC 8GB - 1250e do tuka doneseni.
Za pogolema kolicina popust. Tuka ke bidaat za 5-7 dena.
Kartite imaat 1 godina garancija od mene.
 
Последна промена:

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
5,435
4,860
Ethermine
www.facebook.com
Prednaracki za :
1 : INNO3D GEFORCE RTX 2060 SUPER TWIN X2 OC 40-44mh na ETH , 140 parcinja na zaliha , 6 meseca garancija. Cena 850e.
2: Gigabyte Eagle OC 3060 12gb LHR na zaliha 10 parcinja. - 700e od karta.
 
Последна промена:

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
5,435
4,860
Ethermine
www.facebook.com
Ponuda do vecer :
Prednaracki za Asus GeForce RTX
3070 Ti TUF GAMING
8GB GDDR6X (LHR) 1250e . Na zaliha 17 parcinja. Garancija 6 meseca. Kapar 30%.
Rezervirani site.
 
Последна промена:

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
5,435
4,860
Ethermine
www.facebook.com
Нарачани се :
2. PNY XLR8 GeForce RTX 3090 Gaming REVEL EPIC-X RGB BLACK BOX (Non-LHR). 2 pcs .2700e до тука.
Ке бидаат тука за 7-10 дена.
Капар 30%
 
Последна промена:

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
5,435
4,860
Ethermine
www.facebook.com
Ај кад почнавте да ги бричете сите тие што бараат карти да почнам и јас.
На залиха 12 карти MSI Trio 3070 Ti 8gb - 1250e фиксна.
Земени се од Анхоч и со нивна гаранција по цена од 1200е.
Картите се кај мене :) За поголеми количини попуст по 1е.
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
5,435
4,860
Ethermine
www.facebook.com
Ај кад почнавте да ги бричете сите тие што бараат карти да почнам и јас.
На залиха 12 карти MSI Trio 3070 Ti 8gb - 1250e фиксна.
Земени се од Анхоч и со нивна гаранција по цена од 1200е.
Картите се кај мене :) За поголеми количини попуст по 1е.
Ojdoa na rigovi.
IMG_20211014_224051.jpg
Naredna zaliha zdravje.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,162
Мислења
879,348
Членови
30,794
Најнов член
meli2011
На врв Дно