1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Предлози за теми на порталот

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од Lokvan, 30 Декември 2016.

 1. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,141
  4,361
  4 ноември 2013
  Машко
  Точно.
   
  На Ceco и gokica им се допаѓа ова.
 2. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  695
  642
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Се е супер само дикцијата не и е во ред. Не оди на профи видео да зборуваш како со другарки на кафе.
   
 3. Roncic

  Roncic
  Гостин

  Топ си е чупето , само следен пат помалце да се тресе (морска болест фатив во 2 секунди).
   
 4. Zabegann

  Zabegann
  Gaining Experience

  54
  55
  19 Јануари 2015
  Машко
  Може тема да се отвори за Македонски сервери за игри или пак сервери кои се популарни за Македонци.
  Темата би била ONLINE сервери додека во нејзе би биле наслови на игри во кои би имале податоци за сервери.
  Позз
   

Сподели

Вчитување...