• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Предлог

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
ит.ком.мк си има мирц простор и нонстоп има некој таму
јас само еднаш или 2 пати се уклучив
но супер им е


не знам зошто да би биле да твој chat
или е ова некој вид на реклама
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
абе каква реклама сакаш
прво среди го
ти реков дека ит си има мирц како што проитав негде ке ставиле и chat
за оние кои планираат да кликнат
ве предупредувам не кликнувајте
погледнете ја сликава

 

Атачменти

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
среди ја брат странава .... јас не би ја гледал ... удара у очи .... кога веќе сакаш ваква страна прави ја со по едноставни бои ... а и премногу натрупано ... гледај да биде по лесно за снаогјање во неа
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,575
Мислења
823,672
Членови
28,077
Најнов член
Brlebrle
На врв Дно