1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Предлог за онлајн шоп кој пушта кај нас?

Дискусија во форумот 'Дигитални апарати, камери и слично' започната од skullmonkey, 13 Јуни 2019.

 1. skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,156
  3,298
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Сакам да купам телепромптер за таблет. Гледам во B&H има ама поштарината му е 25% од сумата.
  Од кои продавници имате искуство со порачуање?
   
 2. Enquito

  Enquito
  On your way to fame

  1,106
  654
  8 Август 2017
  Машко
  Овој ама нз дали има тоа што ти треба SSD (Solid State Drives)
   
 3. krema

  krema
  Professor

  10,668
  10,239
  24 Јуни 2009
  Машко
  Членот бара телепромптер а не SSD.
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 4. moongose

  moongose
  Unstoppable

  2,248
  2,476
  19 Јули 2013
  Аљи експрес...
   
  На stefan_off му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,060
  4,345
  28 oктомври 2008
  Бидејќи се работи за таблет, HUD bracket нема да ти заврши работа? На Али ги има едно чудо за ич пари...
  edit: Овие се до 7 инчи, ако е поголем таблетот, можеш и DIY
   
 6. moongose

  moongose
  Unstoppable

  2,248
  2,476
  19 Јули 2013
  Тешко, ќе му го „гледа“ и камерата.
   
 7. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,060
  4,345
  28 oктомври 2008
 8. skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,156
  3,298
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Тоа што кажа moongose.
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 9. skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,156
  3,298
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Има вакви еден тон ама сакав да земам фабричко, да не се мучам и да излезе половично.
   
 10. shooter

  shooter
  Gaining Experience

  555
  361
  2 Март 2010
  Машко
  Customer support - VideoExpert.eu - * Header categories - VideoExpert.eu <- Овие се негде у Словенија, имаат испорака до тука, а и некој може да ти донесе.
  Dealers <- Овие имаат дилери скоро секаде, може да претпоставиш каде само немаат, да контактираш некој од дилерите за испорака.

  Неам нарачувано, онака ме заинтересира па побарав по нетот :)
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 11. BlackOuttheWoRlD

  BlackOuttheWoRlD
  Баниран/a

  360
  53
  10 ноември 2017
  Машко
  Дали имаа некој порачано од оваа
  computeruniverse.net во мк?
   
 12. Enquito

  Enquito
  On your way to fame

  1,106
  654
  8 Август 2017
  Машко
  Таков ми е бил линкот кога сум копирал, не сум приметил дека сум на таа секција, пошто тоа е последно што пребарував.
   

Сподели

Вчитување...