1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Предлог за некоја игра....?

Дискусија во форумот 'Игри' започната од [W*O*R*I*X], 12 ноември 2010.

 1. [W*O*R*I*X]

  [W*O*R*I*X]
  Intern

  393
  11
  6 Септември 2010
  Луѓе дајте ми некој предлог за некоја игра (што не треба инсталација на компјутер) а можеме да играме заеднички... Broswer Games но да можеме да играме еден против др зошто ја бришав WoW пред саат време и мн е досадно :plachko2:
   
 2. bobson

  bobson
  Gaining Experience

  791
  429
  29 Јануари 2009
 3. koki

  koki
  Gaining Experience

  252
  133
  3 Март 2010
  mafia.mk
   
  1 person likes this.
 4. bruno_duke

  bruno_duke
  Intern

  26
  0
  8 ноември 2010
 5. DzafeR

  DzafeR
  Intern

  23
  0
  28 Јули 2010
 6. NetworX

  NetworX
  Intern

  959
  46
  3 Мај 2009

Сподели

Вчитување...