Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Предлог за монитор

tomskibt

Intern
12 јули 2022
48
30
Барам монитор до кај 10000 денари, ќе се користи за гејминг и фотошоп, 1080п, 120хз , 24 инчи. По можност да има height и tilt adjustment.
 

tomskibt

Intern
12 јули 2022
48
30
Ако тргнам то да се врти вертикално хоризонтално кој би вадел подобра слика ?
 

Godlike

On your way to fame
11 октомври 2014
764
877
LG то има повеќе опции, за горе долу,лево десно и има HDR. За 500-600 денари јас би одел со LG.
Мислењето е автоматски споено:

Ако тргнам то да се врти вертикално хоризонтално кој би вадел подобра слика ?
MSI не се врти вертикално за жал, ќе ти треба монитор ARM за тоа со MSI.
 

kakoda

Intern
19 декември 2020
5
0
Момци LG 24gn650-b веќе го нема на залиха во Анхоч, дали знаете на некое друго место кај нас да е достапен?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.167
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно