1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

предлог за добар хостинг

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од vladomkd, 23 Декември 2007.

 1. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  707
  140
  10 Јуни 2007
  http://freehostia.com/ :bye1:

   
  1 person likes this.
 2. bobanmak

  bobanmak
  Intern

  45
  0
  17 Јануари 2008
  Овај хостинг го користам еден месец , премногу сум задоволен , до сеага серверот ич не е паднат откако го користам, има цпанел 11 , и неограничени : domeins , subdomains , mails . bazi , sve e unlimited . videte sami
  http://dinohost.com/web-hosting.htm
   
 3. StenmarC

  StenmarC
  Intern

  716
  13
  16 Април 2007
 4. SuperMiki

  SuperMiki
  Intern

  90
  0
  12 Август 2008
Слични теми
 1. NERD.
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  923
 2. jove
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,757
 3. ''TcM>>
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,473
 4. zelenotosr
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,845
Вчитување...

Сподели

Вчитување...