• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Предлог веб страна

  • Ја почнал/а темата
  • #1

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Site zname vicevi za Mujo i Haso za plavusi za cajkani i taka natamu no dali nekoj znae vicevi za Cak Noris???

Zatoa sakam da vi predlozam edna WEB strana na koja mozete da procitate nesto nesekojdnevno, vicevite se zakon :)

-Evolucija zapravo ne postoji, postoji lista bića kojima je Chuck dopustio da žive.

pozz i pisete dali vi se dopaga stranata.

http://www.mrdnise.com/tekst/95.php
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Site zname vicevi za Mujo i Haso za plavusi za cajkani i taka natamu no dali nekoj znae vicevi za Cak Noris???

Zatoa sakam da vi predlozam edna WEB strana na koja mozete da procitate nesto nesekojdnevno, vicevite se zakon :)

-Evolucija zapravo ne postoji, postoji lista bića kojima je Chuck dopustio da žive.

pozz i pisete dali vi se dopaga stranata.
Незнам за другите ама за мене чак норис is never out of fashion, ма да вицевите се малку постари :)
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Чак Норис јаде бебиња, сере специалци... (омилено ми е)

Chuck Norris once released a brand of toilet paper, there was one problem with it - it wouldn't take $#!7 from anyone :D
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
When Chuck Norris has sex with a man, it won't be because he is gay. It will be because he has run out of women.

Chuck Norris does not get frostbite. Chuck Norris bites frost.
 

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
My favorites:):)
Причината поради која новородените бебиња плачат е сознанието дека влегле во светот на Чак Норис.

Дедо Мраз постоел се додека една Нова Година не заборавил да му однесе подарок на Чак Норис.

Чак Норис има најдобра фаца за покер – без проблем победи на светското првенство во покер во 1983 и покрај фактот дека во рацете имаше само џокер, карта за бесплатно излегување од затвор од монопол, седмица лист, двојка баклава и зелена #4 карта од играта УНО.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,728
Мислења
831,394
Членови
28,719
Најнов член
loxxY
На врв Дно