• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

predlog software

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Megatron

Intern
18 април 2007
146
4
imam linksys wrt 54cg, i sega sakam nekoe ubo programce za sledenje na mrezata, znaci koj e zakaccen so e kako e i takvi "administratorski" raboti
fala odnapred
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,016
Мислења
854,650
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно