• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Предлог пакет?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

blackfen1

Intern
16 јануари 2018
19
16
Здраво дечки, моментално сум на А1 но договорот ми истекува за месец-два па ме интересираше кој оператор нуди најдобри пакети со фер цена во моментот.
Сега сум на 100/5, 4 мобилни линии и телевизија и плаќам 3800.
Дали има некој што го нуди истово за поевтино?
 

Pulse

Practice makes perfect
26 октомври 2014
1,309
1,395
127.0.0.1
petrov.mk
За исти пари, се местев од А1 на Неотел,
А1 имав 30/1 бакар, на неотел 50/50 оптика.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,620
Мислења
821,825
Членови
28,267
Најнов член
Andrej98
На врв Дно