1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

предлог напојување

Дискусија во форумот 'Останато' започната од Garfield', 11 Февруари 2020.

 1. dariuus

  dariuus
  Gaining Experience

  42
  57
  19 ноември 2018
  Машко
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. gb7457

  gb7457
  Intern

  25
  31
  20 Март 2020
  Машко
  Истово го имам во конфигурација со 1500х и rx580 8gb, задоволен сум.
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,413
  865
  12 Април 2017
  Машко
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...