Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Предлог на убава подлога за глувче

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
519
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Здраво ит другари предложете ми убав маус пад за лаптоп или за пц,ќе се користи малку за игри, едитирање на видеа.
Се двоумам незнам кој да го земам.
Буџет до 1300денари.
Благодарам однапред.
 

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.397
6.560
Помеѓу тие три, Shikoro L. Исто ѕирни го и Glorius XL одличен е.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
519
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Помеѓу тие три, Shikoro L. Исто ѕирни го и Glorius XL одличен е.


Sent from my iPhone using Tapatalk
оваа ми удри очи и Shikoro L.
Мислењето е автоматски споено:

оваа ми удри очи и Shikoro L.
Помеѓу тие три, Shikoro L. Исто ѕирни го и Glorius XL одличен е.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Едит
благодарам..
Нарачано две да направам некоја разлика,понатаму друг ќе зеамам. IMG_20230126_011401.jpg
 
Последна промена:

Julian

Gaining Experience
20 август 2016
488
331
оваа ми удри очи и Shikoro L.
Мислењето е автоматски споено:Едит
благодарам..
Нарачано две да направам некоја разлика,понатаму друг ќе зеамам.Погледнете го атачментот 121634
Дај линк од оваа 220 ден.
 

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
519
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Прават достава овие од анхоч? Баш во Охрид ја немаат.
нема да чекаш многу,јас вчера нарачувам од Анхоч денес стигна,брзи се,пиши им дека сакаш брзо,да го пратат.
 

doperrr

Gaining Experience
27 февруари 2022
50
75
Здраво ит другари предложете ми убав маус пад за лаптоп или за пц,ќе се користи малку за игри, едитирање на видеа.
Се двоумам незнам кој да го земам.
Буџет до 1300денари.
Благодарам однапред.
Денеска земав EShark KABUTO L, како што го спомна горе, солиден е маупадот, не е лош, класичен, е сега, зависи дали сакаш повеќе да лизга, не би ти го препорачал, има како појак грип, и сличен е на X7, баш класика
 

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
519
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Денеска земав EShark KABUTO L, како што го спомна горе, солиден е маупадот, не е лош, класичен, е сега, зависи дали сакаш повеќе да лизга, не би ти го препорачал, има како појак грип, и сличен е на X7, баш класика
од кај да знам дали ќе биде подобро,немам искуство,до сега на тетратка бев.
Ако сака може некој да сподели искуство.
 

doperrr

Gaining Experience
27 февруари 2022
50
75
BTW, отвори го пред да го купиш, доаѓам дома, го отворам, и имаше знаци на користење.. имаше и трошки дури, несакав да се карам и слично, сепак провери го на лице место
Мислењето е автоматски споено:

од кај да знам дали ќе биде подобро,немам искуство,до сега на тетратка бев.
Ако сака може некој да сподели искуство.
Брат, ако си бил на тетратка, одличен ќе ти биде, за тој буџет е мислам најдобар, така да, your welcome
 

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.634
4.583
Писти Охту
нема да чекаш многу,јас вчера нарачувам од Анхоч денес стигна,брзи се,пиши им дека сакаш брзо,да го пратат.

Не го лажи чоекот, за Охрид прават достава во вторник и петок. Тебе ти стига одма пошто си скупје.
 

NecrotoX

Undead
4 март 2013
5.297
6.417
Скопје
www.youtube.com
NecrotoX's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5 2600 @ 3.40GHz & Cooler Master MasterAir G100M
Motherboard
ASUS PRIME B450M-A
Storage
Samsung 980 Pro 1TB NVMe SSD | WD10EZEX 1TB 7200 RPM HDD | WD Blue 1TB 5400RPM External HDD
PSU
Cooler Master MWE 500
RAM
32GB Kingston FURY Beast DDR4 @ 3200 MHz
Video card
EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB
Case
Cooler Master MB520
Mouse
Razer Basilisk V3
Keyboard
Cooler Master CK530 Gateron Brown
Audio
Logitech Z333 2.1 Speakers | Genesis Gaming Argon 200 Black Headphones
Monitor
Dell U2518D 25" + Dell U2419H 24" + XP-Pen Artist 22 Pro
OS
Windows 11 Home
BTW, отвори го пред да го купиш, доаѓам дома, го отворам, и имаше знаци на користење.. имаше и трошки дури, несакав да се карам и слично, сепак провери го на лице место
Брат озбилно ова? WTF, ова треба во темата за лоши искуства со Анхоч да иде. Не знам како не си им го вратил.
 

rotkiv

Gaining Experience
5 јуни 2016
94
65
Користам QCK+ Heavy од Steelseries од 2012 год. Феноменален мауспад и вреди за секој денар, многу пати го имам исперено и нема гајле еве 10+ години. Во Anhoch има ваков ама е Medium -> https://www.anhoch.com/product/599870234/mouse-pad-steelseries-qck-heavy-2020-medium-320x270x6mm

Зависи која големина ти треба, јас користам 450x400x6mm и ми е таман, можда и овој би ми бил океј. Зависи што игри играш и колку играш на дневно ниво. Инаку загарантиран квалитет :)
 

NecrotoX

Undead
4 март 2013
5.297
6.417
Скопје
www.youtube.com
NecrotoX's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5 2600 @ 3.40GHz & Cooler Master MasterAir G100M
Motherboard
ASUS PRIME B450M-A
Storage
Samsung 980 Pro 1TB NVMe SSD | WD10EZEX 1TB 7200 RPM HDD | WD Blue 1TB 5400RPM External HDD
PSU
Cooler Master MWE 500
RAM
32GB Kingston FURY Beast DDR4 @ 3200 MHz
Video card
EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB
Case
Cooler Master MB520
Mouse
Razer Basilisk V3
Keyboard
Cooler Master CK530 Gateron Brown
Audio
Logitech Z333 2.1 Speakers | Genesis Gaming Argon 200 Black Headphones
Monitor
Dell U2518D 25" + Dell U2419H 24" + XP-Pen Artist 22 Pro
OS
Windows 11 Home
Користам QCK+ Heavy од Steelseries од 2012 год. Феноменален мауспад и вреди за секој денар, многу пати го имам исперено и нема гајле еве 10+ години. Во Anhoch има ваков ама е Medium -> https://www.anhoch.com/product/599870234/mouse-pad-steelseries-qck-heavy-2020-medium-320x270x6mm

Зависи која големина ти треба, јас користам 450x400x6mm и ми е таман, можда и овој би ми бил океј. Зависи што игри играш и колку играш на дневно ниво. Инаку загарантиран квалитет :)
Гледам не е шиен, се нема одлепено по ќошевите? До сега сите што сум ги имал нешиени се одлепувале по одредено време.
 

rotkiv

Gaining Experience
5 јуни 2016
94
65
Гледам не е шиен, се нема одлепено по ќошевите? До сега сите што сум ги имал нешиени се одлепувале по одредено време.
Многу малку, скоро не се ни замерува тоа. Збориме за 10+ години користење скоро секој ден :)
 

doperrr

Gaining Experience
27 февруари 2022
50
75
Брат озбилно ова? WTF, ова треба во темата за лоши искуства со Анхоч да иде. Не знам како не си им го вратил.
Ахамм, брат не ми беше дента за расправија и викам као, ај ќе го исчистам само голема работа маус пад е, кога ќе отидеш во Чаир да гејмаш цс, се ти е како океј не е до толку лошо хахаха
 

NecrotoX

Undead
4 март 2013
5.297
6.417
Скопје
www.youtube.com
NecrotoX's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5 2600 @ 3.40GHz & Cooler Master MasterAir G100M
Motherboard
ASUS PRIME B450M-A
Storage
Samsung 980 Pro 1TB NVMe SSD | WD10EZEX 1TB 7200 RPM HDD | WD Blue 1TB 5400RPM External HDD
PSU
Cooler Master MWE 500
RAM
32GB Kingston FURY Beast DDR4 @ 3200 MHz
Video card
EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB
Case
Cooler Master MB520
Mouse
Razer Basilisk V3
Keyboard
Cooler Master CK530 Gateron Brown
Audio
Logitech Z333 2.1 Speakers | Genesis Gaming Argon 200 Black Headphones
Monitor
Dell U2518D 25" + Dell U2419H 24" + XP-Pen Artist 22 Pro
OS
Windows 11 Home
Ахамм, брат не ми беше дента за расправија и викам као, ај ќе го исчистам само голема работа маус пад е, кога ќе отидеш во Чаир да гејмаш цс, се ти е како океј не е до толку лошо хахаха
Хахах да и тоа што викаш, али самиот факт што таков мауспад продаваат е шокантен. Значи обавезно проверка пред купување.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.864
Мислења
970.426
Членови
35.220
Огласи
2.844
Најнов член
HeyJude
На врв Дно