1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Предлог на action камера

Дискусија во форумот 'Дигитални апарати, камери и слично' започната од NiceNaumoski, 2 Август 2019.

 1. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  84
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
  Барам предлози за камера до 4К,би ја користел за снимање bike rides,пливање,скијање но слаб сум со буџет за GoPro па барам некоја budget варијанта...
  Би издвоил од 40 од 100 USD,и дали е исплатливо да се купи на пример GoPro половна?(незнам како се со модели и цени воопшто)
   
 2. 7n00dle7

  7n00dle7
  Gaining Experience

  562
  352
  26 Февруари 2012
  Машко
  EKEN h9r ја доби ќерка ми на поклон пред 20тина дена и не е сеуште соодветно тестирана ама фул пакувањето со сите тракатанци е 70тина долари така да мислам дека се квалификува
   
  На NiceNaumoski му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ekonomist

  ekonomist
  Gaining Experience

  1,002
  417
  17 Јуни 2008
  На NiceNaumoski му/ѝ се допаѓа ова.
 4. StefAngel

  StefAngel
  Practice makes perfect

  1,798
  1,169
  28 ноември 2015
  Машко
  Yi 4k
   
  На drown и NiceNaumoski им се допаѓа ова.
 5. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  84
  26
  16 oктомври 2014
  Машко
  Да видам review на YouTube каква е...
   
 6. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,273
  4,782
  4 ноември 2013
  Машко
  Eken H9R е супер (од искуство ти кажувам) за парите.
   

Сподели

Вчитување...