1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Предлог на 13 инчен лаптоп

Дискусија во форумот 'Преносни компјутери и таблети' започната од Tobey, 19 ноември 2018.

 1. Tobey

  Tobey
  Intern

  190
  45
  23 Април 2017
  Здраво дечки поради патување во странство и останување таму на подолг период ми треба мал и лесно пренослив лаптоп со солидни спецификации до кај 400 -450 евра.
   
 2. krema

  krema
  Professor

  10,761
  10,318
  24 Јуни 2009
  Машко
  А што не си земеш од странство лаптоп?
  Можеби за истите пари би добил повеќе.
   
 3. jovankaramac

  jovankaramac
  Gaining Experience

  47
  55
  3 Август 2018
  Машко
  ako kupuvash na staro, moj predlog e bilo sto od Lenovo x240 x250. a i x230 ke ti zavrsi odlicna rabota.
   
  На Costigan_Jr и cyberbaze им се допаѓа ова.
 4. Tobey

  Tobey
  Intern

  190
  45
  23 Април 2017
  И тоа е опција со оглед на тоа што на страните на нашите трговци не најдов нешто што би ми одговарало.
  Едно време се мислев да земам ipad :/
   
 5. SYM_J

  SYM_J
  Intern

  29
  13
  3 Декември 2012
  Машко
  Да не знаеш некоја продавница или човек што продава половни лаптопи? Конкретно барам половен лаптоп до 10 000 денари +/- .
   
 6. krema

  krema
  Professor

  10,761
  10,318
  24 Јуни 2009
  Машко
  Не ја гуши темата на @Tobey, отвори си своја тема!
  Ферски :)
   
  На SYM_J му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Tobey

  Tobey
  Intern

  190
  45
  23 Април 2017
  Dd store i proxnet
   
  На SYM_J му/ѝ се допаѓа ова.
 8. jovankaramac

  jovankaramac
  Gaining Experience

  47
  55
  3 Август 2018
  Машко
  eve edni

  Home

  no na reklama5 ima dosta sto prodavaat.
   
 9. marick14

  marick14
  Gaining Experience

  180
  74
  2 Март 2011
  Правач на ајвар
  Samsung Galaxy Tab S3 10". S4 е најновиот од пред некој месец но е поскап од таа цена што ја бараш.
   

Сподели

Вчитување...