1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Предлог кулер за процесор?

Дискусија во форумот 'Процесори, матични плочи и меморија' започната од stranger777, 20 Декември 2013.

 1. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  336
  114
  27 oктомври 2013
  Машко
  Кој е најдобар и најтивок кулер во СЕТ моментално до 2000 ден? Ми треба за процесор 125 W.
   
 2. xhktw

  xhktw
  Practice makes perfect

  1,228
  1,289
  2 Август 2009

Сподели

Вчитување...