Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Predator helios 18 Проценка

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
521
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
521
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
16ka model vo Amerika ide za 1800 dolari (https://www.bhphotovideo.com/c/product/1750895-REG/acer_ph16_71_948l_16_16_10_qhd_ips.html) - vo momentot . Ima shipping direkten do MK (128 USD) + tuka ke pratis 5% - pa napravete matematika.
16инча и 18 не е е исто
Мислењето е автоматски споено:

Го имаш, може да се купи веднаш?
Гаранција нема лаптопот,само кутија
 
Последна промена:

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
521
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
За која цена можам да го дадам
Мислењето е автоматски споено:

За која цена можам да го да
За која цена можам да го дадам
Дали вреди лаптопот за 150000 илјади или 140000 илјади
Благодарам однапред
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.112
Мислења
974.762
Членови
35.414
Најнов член
zokipoki321
На врв Дно